Bolt

Bolt 2.52

Piorunująco szybka mobilna przeglądarka internetowa

Zalety

  • Szybka
  • Możliwość oglądania wideo w formacie FLV (np. YouTube)
  • Wbudowany czytnik RSS
  • Możliwość instalacji widgetów

Wady

  • Brak opcji zoomu
  • Brak pełnego wsparcia technologii Flash

Doskonały
9

Bolt to darmowa mobilna przeglądarka internetowa. Jest szybka i daje poczucie, że przeglądamy desktopowy Internet. Szybkość, możliwość odtwarzania wideo z YouTube i instalacji widgetów to jej największe zalety.

Bolt pozwala na przeglądanie stron internetowych używających JavaScript i HTML5. Obsługuje również odtwarzanie wideo zapisanego w formacie FLV, więc możemy oglądać klipy z serwisów takich jak YouTube, DailyMotion czy MetaCafe. Dzięki temu doświadczamy Internetu w takiej samej postaci jak na komputerach PC czy Mac. Strony internetowe nie zaskakują nas białymi plamami.

Bolt jest zaskakująco szybką przeglądarką. Może nie tak szybką jak Opera Mini, ale lepszą od systemowych przeglądarek. Bolt umożliwia przeglądanie stron w kartach. Jednocześnie możemy mieć otwarte niestety tylko trzy karty. Najczęściej odwiedzane strony możemy dodać do ulubionych lub dodać ich kanał RSS do czytnika wbudowanego w przeglądarkę. Bolt umożliwia również instalację specjalnie dla niego przygotowanych widgetów, dzięki którym dowiemy się na przykład jaka jest prognoza pogody lub sprawdzimy słówka w słowniku.

Bolt obsługuje następujące formaty

Mejorado el soporte HTML5
Interfaz renovada
Widgets desde la pantalla de inicio
Historial de descargas mejorado

Opinie użytkowników o Bolt